Dün Kedimin Bir Patisinde Pembelik Ve Tüy Dökülmesi Gördüm

merhaba arkadaşlar dün kedimin bir patisini çok yalamasıyla fark ettiğim tüy dökülmesi var.Derisi pembe ve oradaki tüylere dokundukça alttan yara gibi tüylerle birlikte elinize geliyor acaba mantar mı bu nasıl tedavi edilir bilgisi olan var mı ?

4 CEVAP

gulsundusmez

Patiden başlamaz mantar genelde. Burun çene yüz ve göbek çevresinden başlar

nasıl bir şey yapsam geçer sürekli yalıyor ve tüyleri az da olsa dökülmüş halde :(

Ozge00

En kisa zamanda Veterinere götürmeniz lazim daha fazla ilerlemeden, teşhis olmadan tedavi de olmaz. Biz öneri yapamayız ne olduğunu bilmeden. Geçmiş olsun.

teşekkürler :) şuan tedavi aşamasında