Cins Bi Kedi Mi

Zyno

Acaba bu yavrunun cinsi nedir?

17 CEVAP

Zeynepulku

Evet cins bir kedi tekir cinsi bir kedi.

Bikedi

Tekirish long hair

DoraFiko

Kedilerin en nadide cinsi Tekir ♡ çok güzel bi bebek

gulsundusmez

Cins ise eve mi alacaksın her scotish ve britishde sokak kedisi adayıdır. Uzun tüylü hafif norveç tekir kırması minnoş bir sokak kedi işte.

Zeynepulku

Arkadaşlar her uzun tüylü kediye Norveç orman kedisi diyemeyiz. Bu tur ırklar çok zor bulunuyor, kırma olması bile çok çok zor

ecmelsoylu

Hiç ayırt etmem ama kedinin rengi çook güzel gerçekten

gizemaslan

sokakta kalmasın çok güzel bir kedi sahiplendirmeniz kolay olabilir ilan açın bence :)

Zeynepulku

Bemcede hemen bir ilan açın sahiplenmek biri çıkar bu begi güzel guzel fotoğrafını çekin

Alperen07

Bu kedinin büyümüş hali çok güzel oluyor lütfen imkanınız varsa sahiplenin veya sahiplendirin kıyamam yaa bebek

Selinn_Loraa

Tekir❤

Maşallah çok güzel ya :)

Stlc-11

Tekir

Zyno

Tüyleri uzun uzun onun için merak ettim teskkurler

zinci

Kırma olabilir norvegian forest cinsine benziyor

Zyno

Teskkurler

Pati_28

Aslında tüyleri uzunsa norveç forest orman kedisi olma şansı da var bu kedilerin tüyleri çok uzun oluyor internetten bakarsınız