Kedim Hangi Bir Irk

AyseN000

Acaba Kedim normal tekirmi yoksa bir ırkamı ait Kuyruğu siyah halka halka sonuda siyah kaplı.
2.Sorum olarak sol gözünde 3.göz kapağı problemi var hekimin teşhisi bu tedavi için ne kullanmayılız.
3.Sorum ise gözünün üstünde küçük bir yuvarlak ve sol patisinin orda mantar var sanırım, Trisil diye bir krem kullanıyoruz.Geçer değilmi?

3 CEVAP

Zeynepulku

1 Tekir
2 vet hekimimiz teşhisi koydu ama tedaviye başlamadi mi? Buradan bununla ilgili bilgi alamazsınız. Bu ver hekimin işi.
3 mantar zor bir hastalık geçmesi zaman alır hemen gecmeyebilir tekrar nüksedebilr

DoraFiko

  1. Sorunun cevabı evet NORMAL tekir

  2. ve 3. İçin yorum yapamıyorum

AsenaTuncay

Bu veterinerlerin birşeyler söyleyip tedavi uygulamaması neyin nesi ya? İnsanlar buradan medet umup ne kullanmalıyım napmalıyım diye soruyor. Kim ne bilecek artı hadi fikri olsun diyelim, her ilaç/öneri insan da olduğu gibi iyi gelmeyebilir o hayvana.