Ense Damlası İmtihanı

Tengu

daha önce bu veterinere gitmemiştik ve daha önceki ense damlalarımız bu şekil değildi bu normal mi bana hiç normal gelmedi daha önceden yaptığımız bu kadar yaygın bir yerde değildi ve tüylerine bu kadar bulaşmamıştı deriye değil tüylere yapmışlar resmen

12 CEVAP

Ozge00

Kafasına yapmışlar resmen :D sorun olmaz yalamiyorsa endişelenmeyin. Daha önce bize de böyle yapılmıştı sorun olmadı

Ozge00

Evet normalde böyle olmuyor. Bizde de bir kez oldu ama onda da tuyleri döküldü yavrumun. Başka veterinere götürüyorum artık o bu şekilde yapmıyor. Dikkatli olmak lazım

Ozge00

Her parazitte oyle oluyor yanlış anlaşılmasın. Tuylere değince sadece biraz tuy döküyor

Ozge00

Yani benim kedime her parazit yapıldığında. Ay bir anlatamadım

Tengu

ya ödüm koptu damlanın geldiği yerdeki tüylerin komple döküleceğini sandım bi an. ben alıp damlatsam çok çok daha iyi damlatırdım eminim bi daha bu veterinere gideceğimi sanmam. teşekkür ederim

Ozge00

Yok öyle dökülmüyor :D ya şöyle anlatayım, dis parazite alerjisi mi vardi bilmiyorum ama küçükken her parazit yapılınca o bölgede tüyleri dökülürdü ve kasinirdi. Başka veterinere götürdüm belki farkli marka deneyince geçer sandım, o da sizinki gibi yaptı bu sefer ekstra döküldü ama öyle komple değil kel kalacak kadar. Gerekmedikçe yaptırmıyorum o yüzden. Umarım anlatabildim şimdi :D

Sut_lac

Senelerdir böyle yaptırıyorum dış parazitini bir kaç gün böyle geziyor kafası, sonra geçiyor. Eski haline dönene kadar elinizi sürmeyin Tüy dökülmesi falan da olmuyor.

Tengu

bu arada damlayı saat 4 te yaptılar üstünden 8 saat geçti

Tengu

kulağının hemen altındaki tüylerinde de var patisiyle oraya yetişebiliyor kolunu yalayıp ordan geçiriyor umarım yalamaz

Tengu

ha bi de kedimde 1 2 tane pire varmış çok değilmiş allahtan şampuan verdi parazit için ama siz de bunla yıkanırsanız iyi olur size de geçmiş olabilir dedi??? çok garip geldi bu konu hakkında fikriniz var mı

Tengu

evet anladım çok teşekkürler:) erkek tipi saç dökülmesi yaşayan muhittin amcaya dönecek diye bir miktar korkmuştum. bizim daha önce damladan sonra tüy dökülme gibi bi sorunumuz olmadı bakalım olacak mı

Tengu

çok teşekkür ederim