Kedim Niye Kusmus Olabilir?

Minikmuezza

Kedim bu sekilde kustu.malt sevmiyor kullanmiyoruz sizce tuy kusmasimi?

10 CEVAP

Zeynepulku

Hayır tüy kusmasi değil. Bir vet hekime götürün

Latahzen27

Benim kesim böyle kusuyordu bitki yiyordu eşimizde ciceklerimz olduğu için devamlı yiyip kusuyordu

AsenaTuncay

Üşütmüş olabilir ayrıca iç parazitten de tanıdığımın kedisi böyle günde 4 5 kez köpük kusuyordu. Her iki durumda da veteriner desteği şart.

gulsundusmez

Miğde üşütmesi görünüyor tüy değil. Benim kedimde sık kusar sindirm problemi de var tabi o da yapıyor.Çim ekiyorum her ay ve malt veiryorum.Malt verin zorla patisine sürün ağız kenarına alışır. Benimki de sevmezdi alıştı. Yakalayın enseden yapın. Ama kusma sıklığı devam ederse örneğin akşam ve sabaha hala devam ederse vet hekime gidin

Succubus

tüy sindirilebilen bir şey değil, tüy kussaydı baya evin içinde bulduğunuz tüylerden yumak halinde görürdünüz. burada boş mideyle köpük kusmuş. ben bir kere daha kusarsa hızlıca veterinere götürün derim. şu anda saçma sapan bir sebepten kusmuş da olabilir.

Minikmuezza

Hep yerlerde yatiyor buz gibi fayansta uyuyor kulaklari dun soguktu usutmus olabilirmi.malesef cam kenarlarindan fayanstan ayrilmiyor

Minikmuezza

Ic parazit hapi 1 ay once yutturduk.usuttu sanirim.

Minikmuezza

Tesekkur ederim 2 saat gecti yas mama verdim yaladi birakti.usuttugunu dusunuyorum bende.

Minikmuezza

Agiz kenarina surdugum herseyden nefret ediyor zeytinyagi vitamin surup surmustum nefret ediyor beni gorunce kaciyordu benden o donem saklaniyordu hep.

elifkonakci

Tüy kusmasına pek benzemiyor. Eğer kusma 1 günden fazla sürdüyse hemen veterinerinize götürün.