Belediye Veterineri Tecrübeniz Var Mı

Tengu

yavru gibi görünse de bu kız 13 14 aylık. 3 tane de yavrusu var. 3 4 aylıkken gözü için özel kliniğe götürmüştüm son durumu bu şekilde. 2 aydır etrafta yoktu bugün tekrar gördüm sağlam gözünün 3. göz kapağında sorun var gibi duruyor terramycin damlatıcam ama öküsürüyor tedavi edilmesi gerek ve kısırlaşması gerek bunları özel klinikte yaptıracak durumum yok. belediyeyi arayıp hasta olduğunu ve kısırlaştırmalarını söylesem geri aynı yere getirirler mi - diğer insanlara karşı çok saldırgan ve ben düzenli besliyorum başka yere bırakırlarsa hayatta kalamayabilir- ve düzgün tedavi ederler mi bilginiz var mı

10 CEVAP

kaanpolat

Allah hepsinin cezasını versin hiç bir işe yaramıyorlar sağlam kedi bile ölüyor bunu Sarıyer belediyesi için söylüyorum ama belediyeye göre değişir

Pati_28

Ben doğruyu soylıyım bende iki arka bacağı kırılmış bir yavru kedi gormustum barınağı çağırdık uzun sürede geldiler birde güç getirmediler çok üzülmüştüm ne allah bilir ne olmuştur yavrucagiza tabi ben istanbulda oturuyorum veterinere götürmeye çalışın benim barınaklar olan bütün güvenin bitmişti o gün ve bu olayı iki kez yaşadım dikkatli olun

kaanpolat

Sivas belediyesi işinde başarılıdır ben sivaslıyım ama İstanbul da yaşıyorum gerçekten işlerini yapıyorlar

Erogluekiin

Belediyesine göre değişiyor...

Tengu

sivastayım büyük ihtimalle burdaki belediyenin nasıl olduğunu bilen çıkmaz

Tengu

cevaplarınız için teşekkür ederim

Tengu

@kaanpolat teşekkür ederim içimi rahatlattınız. ben yine de instagramda sivas hayvan koruma bloglarına mesaj attım cevap bekliyorum. kendi kedim gibi oldu bu sıpa. benim dışımdaki insanlara tısıyor yaklaştırmıyor ama beni görünce göbek açıyor. bi yandan onur duyuyorum bi yandan da üzülüyorum veterinerde vs de böyle veterinerler uğraşmak istemiyor. belediye iyi olsa dahi çok agresif bir hayvan. tedavi etmek için uğraşırlar mı yoksa direkt ötenazi mi yaparlar bilmiyorum:'/

Ozge00

Evet her belediye ayni değil, ben gidip basinda durdursam ilgileniyorlar, daha önce çokta yardımcı oldular. Kediyi alip götürürlerse ne olduğunu bilemezsiniz, ben yanından ayrılmıyorum bunu bildiğim icin.
Sivasta nasıldır bilmiyorum, bir araştırmak lazim. Umarım ilgileniyorlardir

sekerfare21

Calistigim yerden 3 kopek gondermistik, 3’u de geri gelmedi. Sikayetlerim falan hicbir ise yaramadi. Kisirlastirma disinda hicbir konuda iyi niyetli olduklarini dusunmuyorum. Kisirlastirmada da hayvan orada hastalik kapmamissa yasiyor yoksa o da geri gelmiyor. Gelse de uzun omurlu olmuyor.

Tengu

cevaplarınız için çok teşekkür ederim galiba kendim götürüp başında bekliycem. keşke imkanım olsa da özel klinikte tedavi ettirebilsem:/