Tüy Dökülmesi İçin Ne Yapıyorsunuz ?

Aslansutlac

merhabalar benim bebeğin tüyleri acayip dökülüyor bir öneriniz var mı ?

2 CEVAP

Erogluekiin

Düzenli tarama ve kaliteli bir mama azaltabilir. Asla 0 olmaz ama bu daha azaltır. Eğer bunlar olmasına rağmen sıkıntınız varsa veterinere danışarak vetoskin adlı vitamini kullanabilirsiniz

mrvargc

Gimcat in cheese biotin maltini aldim. Tuyleri guzellestirip dokulmeyi onledigi soyleniyordu. Daha yeni basladim ama memnunum. Isterseniz bunu da deneyebilirsiniz