Kedimin Gözünde Enfeksiyon Olabilir Mi?

ilkiny

Merhaba öncelikle. 4 gün önce kedimin gözleri hiç açılmıyordu. Ilık çay ve elexsus temizleme solüsyonuyla (buradan indirimde almıştım) temizledik hala da temizliyoruz. Geçmeyince gentagut damlaya başladık ancak etkisi olmadı gibi. Gözleri şu an açık ve ara ara akıyor. (Koyu kahverengi gibi rengi) Daha önce de olmuştu o zaman tobrased damla kullanmıştım, 2. gününde geçmişti. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Kumdan çıkınca olabilir mi, tozundan ötürü. Teşekkürler..

3 CEVAP

cansuuranus

Bence bı an oncede uzman bı goz hekımıne gosterın . Sureklı aynı sorunu yasıyorsanız altnda yatan baska bıse olabılır

Iceoglan

Alerjik de olabilir viral enfeksiyon da olabilir. Veterinere danışmadan damla kullanmayın

cansuuranus

Bızdede var aynı sorundı ama bızde katarak sorunu vardı. Hekımımız katarak amelıyatından sonra akıntılar ıcın dryex die bı ılac vermısdı . Cokda ıse yaramısdı. Halada goz akkntısı oldugunda kullanırım . Sızede tavsıye ederım bı deneyın