Kedim Veterinerde Yalnız

Minimesi

Arkadaşlar olayları biliyorsunuz bugün veteriner cağirdi hastamı değilmi ogrenmek icin ve bizi eve yolladı ( zaten ev 100 metre ilerde) biz kan alınca çağırırız dediler 40 dk oldu hala çağırmadılar kan almak bukadarmı uzun yoksa başka bir kediyi falanmı muayene ettiler arada çok stresliyim şuan

21 CEVAP

AsenaTuncay

Beklemesin ev yakın diye göndermişlerdir belki ama ben asla bırakıp eve gidemezdim. Kedi onu bırakıp gittiniz sanıp zaten strese girmiştir.

Ozge00

Keşke bekleseydiniz, yalnız birakmak pek doğru değil benim güvenim veterinerlere sıfır. Max 20 do surmustu o da kedi uslu durmadi. Sonuçları da yarin sabah söylediler

Ozge00

Neden sizi gönderdiler acaba

Minimesi

Veya sonuçların çıkmasınımı bekliyor sonuçlar kaç dakikda çıkar ortalama ??

AsenaTuncay

Kan alma ne kadar sürcek ki sonucu bekliyorlardır aramak için.

Minikmuezza

Biz kan aldirmaya gittigimizde kapida bekledik 5 dk sonra kan aldiklarini soylediler.5 dk sonra cikacak sinic dediler toplamda 10 dk da bitti islemlerin hepsi

Minimesi

Ben orda değildim birtek annem vardı online ders var diye gidemedim şimdi gidiyorum anlamadıki hala aramadılar gidiyorum artık başka kediye bakcak olsalarda buakadar uzun sürmezki

gulsundusmez

Ben asla bırakmam

sforselin

Kan alırken ciddi zorluk çıkarmasına rağmen maksimum 10-15 dakika falan sürmüştü bizim, sonucun çıkmasıyla o bölgenin tıraş edilmesiyle beraber.

Minimesi

Arkadaşlar ondan once 2 kedi daha varmış onların kanı alınmış ondan

Minimesi

Değerler
CRE-PS

: 1. 3 mg/dl
; 31. 0 mg/dl
( 17. 6- 32. 8)

BUN-PS

GPT-PS

61 U/l

22-

GGT-PS

10 u/l

1-

44 U/l
53)
0. 6 mg/d l

ALP-PS

TBIL-PS

BUN/CRE

: 23. 8 mg/Mg

Minimesi

Karaciğer hastasımı sizce ?

sforselin

Hangi değerlerinin yüksek ya da düşük olduğu yazıyor aslında sonuç listesinde. Böyle ezbere ideal değerleri kim nereden bilsin

AsenaTuncay

Sonuçları almaya gittiğinde veteriner ne dedi?

Minimesi

Veteriner üre si yüksek dedi ama az su içiyor ondan olabilir dedi karacuğerini gösteren değer 4 olmasi gerekirken 6 dedi şimdi bitkisel ilaç vereceğim dedi ve başka bir veterinere sorduk tanıdığımız hemorgan baktımı dedi hayır dedi başka testler falan gerekmiş