İmuneksi Nasıl Kullanmalı?

sanslibuyuyor

mantar için bugün ecosini uyguladım 15 gün sonra tekrar uygulayacağım bağışıklığı güçlensin diye imuneks de vermeyi düşünüyorum burada faydası olduğunu okumuştum siz ne kadar süre kullandınız ve miktar olarak ne kadar verdiniz

8 CEVAP

Ozge00

Kapsül olan ki şurup olan mi? Birkaç türü var

dlwlrma

Şurup daha kolay suyuna 0.5 CC koyuluyor

esmaaydn18

Bende 1 cc sabah ve akşam veriyorum şurup şeklinde

Ben kapsülü yaş mamaya karıştırıp veriyordum. Kapsül içerisinde toz var. Kolayca da ayrılıyor zaten. Sokaktakilerin de yaş mamasına kapsül içindeki tozu koyuyorum.

bademthecatt

Suyuna koyulmasını ilk defa duydum suya koyulacak birşey değil bence günde bir kere1cc verebilirsiniz

Merve203

Şırınga ile 1cc cekip verin. En kolayi bu.

sanslibuyuyor

henüz gidip almadım o yüzden buraya sorayım dedim sizce kapsül olan mı daha iyi şurup olan mı daha önce kullanmadığım için pek bilgim yok

sanslibuyuyor

suyuna koyulduğunu bilmiyordum direkt içirsek olmaz mı çünkü suyunu günde iki defa değiştiriyorum