Kapali Tuvalet Sorunu

Bikedi

Merhaba, kedimin yari acik tuvaleti kapali balkonda duruyordu. Bu nedenle balkon kapisi gece gunduz acik. Malum havalar sogudu. Ben de tuvaleti iceri almak icin kapali tuvalet satin aldim. Ama ilk goruste tisladi. Kapisini cikardim odul mamasi koydum gene de girmiyor iceri. Ne yapabilirim?

3 CEVAP

Alperen07

Diğer tuvaletindeki kumunu koyun içine kendi kokusu olursa daha kolay girer benimser

Zeynepulku

İlk basta eski kullandığınız yere koyun kabini ve içine cisini ve manasını koyun ilk açık olsun 1-2 gün boyle kullanın sonra kapatıp giriş kapısını çıkartın biraz da boyle kullansin sonra da kapısını kapatın. Biraz daha uzun sürebilir bu durum

Bikedi

Tesekkur ederim tavsiyelerinizi uygulayacagim. Hevesli hevesli almistim:D