Kedim Arka Ayaklarını Oynatamıyor

AngelHacker

Kedim cama sıkıştı. Hemen aldık veterinere götürdük. Bacaklarında his kaybı var. Sinirsel bir tedaviye başladık. 2 hafta boyunca her gün gidecekmişiz. Felç kalma riski varmış. Küçük ihtimal kangren de olabilirmiş. Daha önce yaşayan var mı? Sonucu ne oldu? Çok korkuyorum.

3 CEVAP

Mapple2

Merhaba , Öncellikle Geçmiş olsun ve Allah şifa versin. Bu üzücü durumu bizzat bir ay önce kadar yaşamış biri olarak.. Kedimizin ( 1.600 gr / 4 aylık ) 3 ayağı da tutmuyordu ve His kaybı yaşıyorduk ve Vet götürdüğümüzde Zehirlenme veya Sinirsel bir travma olduğunu ve aynı şekilde felç olacağını ifade etti. Ve Tedavi sürecin de Sinirsel Uyarıcı İlaçlar ve Egzersizler verdi.. Yaklaşık 1 hafta kadar tekrar eski haline döndü' Şükr olsun
Endişelenmeyin Tedavisini aksatmayın.
İlk önce Erken Tedavi Hayat kurtarıyor.
Sinirsel Travmanın derecesi önemlidir.
Ve Kediniz de

İştahı normalse ?
Isırıyorsa ?
Kuyruğunu sallıyor ve Avcılık
yapmaya çalışıyorsa ?
Dili ile burnunu yalıyorsa ?
Normal Semptomlar Düzelme
şansı Yüksektir İnşalalh.

Mapple2

Sinirsel Uyarıcı İlaçlar verdiyse Kaslar da hiss başlar.
Sanırım ağrı kesiciler ve antibiyotik etkisi yüzüden uyuşuk ve halsiz duruyor olabilir.
Kesinlikle İştahını takip edin ve Tabiki Vet daha iyi bilir ama Benim Minik tavsiyem ve kullandığım Bi Vitamin Takviyeyi Fox-Vit Cat&Dog kullanabilirisiniz.

AngelHacker

@Mapple2 teşekkür ederim. İnşallah iyi olur. Yemek yiyor kum kabına çıkamadı ben çıkardım tuvaletini yapmak için de acamadi arka ayaklarını ben açtım. Yalayamayacagı için ıslak pamukla sildim. Yatıyor sadece arka ayaklarını oynatamıyor hiç. İnşallah iyi olacak????