Kedim Bir Ay İçinde 6-7 Kere Mamasını Kustu

Buseckr

Veterinere götürdüm farklı bir cisimden dolayı kusmuş olabilir dedi röntgen çekildi hiç bir şey çıkmadı halsizlik yok ateşi yok iştahı da yerinde ama yedikten sonra kusuyor kaç defa sorduk veterinere ya yediği bir şey dokunmuştur diyor ya da ergenliğe girmiş olabilir diyor bir fikri olan var mı? Bu konuda acaba acill cevap istiyorum ne yapicagimi şaşırdım

2 CEVAP

benim oğlum ergenliğe girdiğinde yemeden içmeden kesilip devamlı kusmuştu bir hafta boyunca. Biz yine de içimiz rahat etsin diye kan tahlili yaptırmıştık. Bir şey çıkmamıştı. Ergenlik yapabiliyor ama siz yine de emin olmak için başka bir veterinere götürün isterseniz. En azından içiniz rahat eder.

ecekirdekci

Sindiremediği için kusmuş gibi görünüyor. Verdiğiniz miktarın yarısını verip 1-2 saat sonra kalanını vermeyi deneyebilirsiniz. Bir de mümkünse biraz yavaş yemesini sağlamanız da faydalı olur.