Kedimin Çenesinde Kocaman Bir Şişlik Var

ecenurr0

Merhaba kedimin çenesinde çok büyük bir şişkinlik var daha yeni farkedebildik 1 4-5 gün önce de yanağı kanamıştı bir yere vurduğunu düşündük yemesinde içmesinde enerjisinde uyumasında hiçbir sıkıntı yok davranışları her zamanki gibi ama yanağındaki şişkinliği görünce çok korkmaya başladım daha önce başına gelen var mı acaba veya ne olduğuyla ilgili bir fikri olan ?

7 CEVAP

ecenurr0

Evet yarından sonra gideceğim çok teşekkürler :)

ecenurr0

İnşallah :)

Ayben02

Dışarı çıkıyor mu bilmiyorum ama ödem tutmuş olabilir çünkü ben çok yaşadım mesela kedimin kuyruk sokumunda şişlik oluştu sonra patladı kanadı delik gibi oldu ve iki kedimin bacaginda da yaşadım

ecenurr0

Hayır dışarı çıkmıyor ciddi bişey olmasından korkuyorum hayvan korkumu onunla aştım bişey olmasından çok korkuyorum :(

Ayben02

O zaman vet hekiminize danışın

Ayben02

Korkmayın sakin olun kötü bir şey olmaz inşallah:):) ki sanmıyorum da

Diş apse yapmış olabilir antibiyotik verirler geçer