Ked Beslenilen Ev Kokar Mı

ecrinnurAslan

kokuyorsa çözümü var mı

20 CEVAP

ecrinnurAslan

Ya nedense kokuyor kumunu hep atıyorum ama yine kokuyor sanırım ben ben bu sorumluluğu yaz tatilinde alabilirim

zedmyster

2 kedim var. sadece kumu kokuyor. normal olarak. onuda camla kaplı balkonda tutuyorum, bu sayede koku gelmiyor.

ecrinnurAslan

@zedmyster ben de kapalı balkonda tutuyorum kumunu ama balkon çok kötü kokmaya başladı zaten sürekli havalandırıyorum

Littlecats

Kedili ev kokuyor cümlesi tamamen yanlış. .

yagmurryamaan

Kumunu kaliteli kullanırsaniz odasını havalandırırsanız kokmaz.Hatta benim odam kedim gibi mis gibi kokuyor :)