5 Aylık Hamile Kedim Var Yaklaşık 1 Saatttir Doğum Sancısı Çekiyor Korkuyorum

Yaklaşık 1 saatttir doğum sancısı çekiyor korkuyorum 5 aylık ne yapabilir acil cevap verin lütfen..

27 CEVAP

Misafiri gelecekmiş

Erogluekiin

Ciddiye alırlar götürün 14 yaşındayım hem kendo kedilerimi götürüyorum hemde sokak kedilerini

Şimdi nereye goturebilecegimize bakıyoruz yardımınız için teşekkürler

Melis77

18 yaşın altında olun farketmez ciddiye alırlar, diyin sokak kedisi para da almazlar.

ilkim2410

Götürdünüzmü acaba veterinere, Son durum ne?

Benim babam eve geldi veteriner arkadaşını aradı götürdüler henüz haber yok haber gelince sizi de bilgilendiririm yardımınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Kedimiz geldi tedavisi yapılmış ama barınak olduğu için pek dikkat vermediler neyi vardı bilmiyorum ama iyilileşmiş