5 Aylık Hamile Kedim Var Yaklaşık 1 Saatttir Doğum Sancısı Çekiyor Korkuyorum

Yaklaşık 1 saatttir doğum sancısı çekiyor korkuyorum 5 aylık ne yapabilir acil cevap verin lütfen..

27 CEVAP

baranertaga

Hemen veterinere götürün durduğunuz hata

Zeynepulku

Ya da sokak kedisi falan mi?

gulsundusmez

kedilerin doğum süreci 8 hafta muhtemel içinde ölmüştür sezeryanla alınması lazım zehirleyebilir.

elifozzdemiir

5 aylik kedi hamile mi

elifozzdemiir

bi veterinere danisin cok kucuk daha

Zeynepulku

Kediniz hangi cins?

ilkim2410

Kaç gündür hamile?

Sokak kedisi ama benim kedim değil arkadaşımın kedisi o hamile olduğunu söyledi bana

Ben biraz bakındım da gerçekten hamile de olmayabilir ve şuan veterinere gidemiyoruz çünkü biz 18 yaşının altındayız ve evde kimse yok bizi ciddiye de almazlar

21 gündür hamile olduğunu düşünüyor arkadaşım

ilkim2410

5 aylıksa hamile değildir büyük ihtimalle

Bencede hamile değil

Hamile değilse ne olabilir korkuyorum şuan

baranertaga

Hiç götürebilecek hayırsever bi komşunuz falan yok mu sizi götürse veterinere

Normalde benim babam götürürdü ama şuan işte arkadaşımın ailesinde biraz sorun var ve evde değiller götürse götürse bir tane abla var bilmiyorum hemen soracağım