Nd Kitte

Alommdan bugun nd kitten geldi. ilk kez aliyorum, kokusu cok agir ve sanki nemli gibi. olmasi gereken bu mu yoksa bozuk mu mama bilmiyorum.

9 CEVAP

DoraFiko

Nd mama evet biraz ağır kokuyor. Yağlı olduğu için nemli gibi gelmiş olabilir size ama rengi daha koyu nd mamanın bu fotoda ışıktan mı bilmiyorum açık çıkmış rengi. Birde daha keskin üçgen şekilde ve daha ufak. Fotoğraf yanıltıyorda olabilir bilemiyorum

Sahidegulcan

Mamayı orijinal paketinde mi aldınız?
Ben de N&D Kitten kullanıyorum ve kokusu diğer kalitesiz mamalar gibi asla ağır değil. Açıkça tavuk ve balık aroması geliyor. Mamanın yapısı yağlıdır ayrıca elinizle kırdığınızda çıt etmeli.

Öncesinde bir petshoptan kiloluk şeffaf paketlisiyle almıştım. Yavrum onu yediği akşam 3 kere kusup tüm kuru mamayı çıkarmıştı. Demek ya farklı mamaydı ya da tarihi geçikti... Hemen iade etmiştim.

Daha sonra ********dan sipariş verdim orijinal paketinde 12.2021 skt ile geldi. Yavrum 1 aydır kullanıyor ve maşallah hiçbir sindirim sorunu yok. Tüyleri sağlıklı ve tuvaleti de düzenli nazar değmesin????

Hilal001

Ben orjinal paket aldigimda nemli degilde yagli gibiydi böyle bide paketin icini koklarsaniz hafif bi nar kokusuda geliyodu

Yani boyle hissiyati bi garip yagli nemli gibi. Nar kokusu evet geliyor o ama onun harici biraz agir kokuyo. Yani tarihi gecmis ya da orj urun degil diye supheleniyorum ki aldigim yerin yorumlari gayet iyiydi anlamadim icim henuz rahat degil

sforselin

Nemli gibiden kastınızı tam olarak anladım :) Öyle oluyor

Ilk kez aldigim icin mamanin tipini vs bilmedigimden bana garip geldi. Bundan once felicia ve prochoice kullandim Nd gibi nemli degildi bu yuzden garibime gittiiii

Selinn_Loraa

Açık mama almasaydınız keşke, içiniz rahat ederdi❤ yani bozuk mu değil mi söylemek isterdim ama bunu sadece fotoğrafa bakarak anlama imkanım yok maalesef :(

Sahidegulcan

Bendeki mamanın Fotoğrafını paylaşacaktım ama ekleniyor galiba...
Kedim ile ilgili hangi ürünleri kullandığımı paylaştığım ig: kedimbenimle hesabıma bakmanızı öneririm. Dm atarsanız size mamanın detaylı görsellerini de yollayabilirim.

Acik mama almadim zaten paketteydi kapali bi sekilde normal kendi paketi. Arkasindaki karekodu da okuttum farminaya yonlendirdi. Sahte taklit vs olmasi imkansiz bence. Fakat belki tarihi gecmistir diye dusundum farminaya da yazdim cevap bekliyorum