Gimcat Yogurt

elifozzdemiir

yogurt sevmiyor onun yerine gimcat'in odul yogurtlarindan almayi dusundum ama iceriginde seker varmis baska onerebileceginiz var mi

2 CEVAP

sforselin

Valla ben şeker oranı çok değil diyerek indirimdeyken aldım bi tane, normal ev yoğurdu yemeye de alışsın diye. Gerçekten işe yaradı bu arada. Başta o yoğurdu da öyle çok aşkla yemiyordu ama şimdi yaptığımız yoğurdu bile baya isteyerek yiyor. Belki sizde de işe yarar.
Bana kalırsa laktozsuz yoğurt alabilirsiniz direkt. Bunun da %95'i laktozsuz yoğurt zaten.

elifozzdemiir

coook tesekkur ederiiimm