İstanbul'da Veteriner Tavsiyesi

Sahidegulcan

Bu işi hakkıyla ve sevgiyle yapan gözünü para bürümemiş uygun fiyatlı bir veteriner arıyorum.
İstanbul Kartal Pendik Maltepe civarlarında öneriniz var mı?

Intagrm: kedimbenimle hesabımdan da benimle iletişime geçebilirsiniz

6 CEVAP

Sahidegulcan

Yok mu istanbulda herhangi bir gittiğiniz veteriner. Referans olurdu. Fiyatlar nasıl

Ne işlemi yapacaksınız

Ranavural

Pendikteyim bende. Kedimiz için tuzladaki kaplan veteriner hekimliğine gidiyoruz. Hayvanla çok içten ilgileniyorlar para odaklı değiller. Tavsiye ederim

sevvalyelen

Kavacık'da kesinlikle güvenilir olan, bir veteriner abim var. Onu önerebilirim.

Bende size mesajla kaplan veti önermiştim. Şeniz hanım çok iyidir.

cipildek

Pendikte batı mah vişne sokakta vetar var arıkan abi çok gönüllü yardımsever tam bir hayvansever veteriner aşıları çok uygun sadece aşının ücretini alıyor doğal çözüm önerileri sunuyor asla paracı değil arkadaşım önermişti çok memnunum