Kedi Mantarı

dobi06

Sokaktan bir kedi aldık hasta diye bugün mantar olduğunu öğrendik ama başka hastalığı olduğu için mantar tedavisine başlayamadık. Evde başka kedilerim var ve bize de bulaşır diye çekiniyoruz. Evde yapabileceğim bir şey var mıdır?

4 CEVAP

sevvalyelen

Baticonla o bölgeleri silin ama mantar bulaşıcıdır, hem sizin hem de diğer kedileriniz için biraz sıkıntılı olabilir.

Sedayksl

Evdeki kedilerinizle ayrı tutun (farklı oda olabilir ) tedavi olana kadar mantar bulaşıcı bu sefer başa çıkmanız daha sıkıntı olur ve evet sizede bulaşabilir çıplak elle mantarlı bölgeye temas etmeyin

Erogluekiin

Crystalin sprey ve lavanta çayı benim kedilerimin mantarına çok iyi gelmişti.

dobi06

Teşekkür ederim. Ayrı tutuyoruz zaten kedilerimi ama bizimle ister istemez teması oluyor. Crystalin kullanıyorum.