Bonacibo Yaş Mama Kullananlar

Buketkazan

Bonacibo yaş mama kullananlar var mı?
Daha iyi mamalar var elbette ama nd schedir gibi markalar 8-10 dan basliyor
İcerigi temiz gibi gozukuyor ama arastirdigimda kotuleyenleri de gördüm siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Farkli cesitlerin icerikleri
Soslu tavuklu pouch yavru kedi yaş maması İçindekiler: Et ve Et Ürünleri [%77 (en az %30 Tavuk Eti)], Tahıllar, Bitkisel Protein Özleri, Bitkisel Yağ, Mineraller
Soslu Uskumru-Balıklı Pouch Yetişkin Kedi Yaş Maması İçindekiler: Et ve Et Ürünleri (%78), Balık ve Balık Ürünleri (en az %4 Uskumru), Tahıllar, Bitkisel Protein Özleri, Mineraller, Somon Yağı.

6 CEVAP

Buketkazan

Mirmira da bakicam mutlaka.
nd schesir tabii ki cok daha iyi olabilir ama haftada iki uc kere verince 20-30 lira sirf yas mamaya ayirmam gerekiyor öğrenci olduğum icin de zorluyor.bu yuzden temiz ama uygun fiyatli mamalar arastiriyorum mümkün oldugunca.
Teşekkür ederim onerileriniz icin :)

Siyammm

Ben yavru yas mamasini aldım beğendi kademesiz geçiş yaptım dokunmadï. Balıklısını denemem %4 diyor. Ama yavru maması fp açısından çok iyi buliyorum 2,38 e geliyor paketi (85gr). Mırmır alıcaktım ama 400 gr diye aladım.

Buketkazan

Teşekkürler yorumunuz için:)

Zeynepulku

Mırmır daha iyi bence. Fiyatı da uygun. Hatta mırmır gourmentten bile iyi içerik olarak :)

NURSENA123

bence nd veya schesir yaş mamanın içeriği çok çok daha iyi

Felicia ve gimcate bir bakın. Uygun fiyatlı ve temiz içerikli her ikiside