Golden Yavru Günde Kaç Gr Mama Yemeli?

Okanglydn

2 aylık dişi golden köpeğim var şuan 2 kg. Günde kaç gram kuru mama vermeliyim? Paketin üstünde 50 gr yazıyor o günlük miktar değil sanırım.

1 CEVAP

zibityus

paketin arkasında her şey açık şekilde yazıyor olmalı her mamanın besin değerleri aynı olmadığı için her mamadan verilmesi gereken miktarda aynı değildir. kaliteli mamalar daha az verilir. mamanın arkasının fotoğrafını atabilirseniz yardımcı olabilirim. 50g bir günlük vermeniz gereken miktar olabilir gibi ama öğün miktarı da olabilir