İsimleri Ne?

ilkim2410

Kedi, köpek, kuş, hamster, balık farketmez petlerinizin isimleri neler?

27 CEVAP

ecrinnurAslan

Kartopu,Maya,Pudi

Mila__kedi

Mila🐾

Ozge00

@sforselin hicbir anlami yok. Kardesim mila olsun diye agladi. O Sussun diye mila dedik, öyle kaldi :D

ferhat05

Paşa❤ Adı gibi kendisi de. 😻

Ölen kedilerim çakıl ve poyraz şimdiki kedilerim tomi ve peri. Hepsinin hikayesi cok çok uzun yazmaya usendim :D

Pati_28

Canım kızım pamuk😺45 aylikken aldik simdi 4 aylik oldu kizim tam bir firlama:)

ecrinnurAslan

Ben hep kedi istiyordum köyde bir kedi vardı hamileymiş sonra yavrularının biri beyaz diğeri ise griydi ben beyaz kediyi aldım ismini de kartopu koydum

ecrinnurAslan

Diğer kedimin ismi Maya babam birgun işten gelirken bir kedi görmüş yavru sonra gelirken eve getirdi ben görür görmez aklımdan Maya ismi geçti bu yüzden ismini Maya koydum onu çooooook seviyorum

Cansupakize

Pakize ❤️

feyzanurkrb

Kedimin adı Duman ama biz Dumi diyoruz. Aslında biz koymamıştık. Sahiplendiğimiz hanımefendi öyle demiş. Biz de değiştirmedik :)

Bikedi

Köpük. Bebekken pofidik pamuk gibi birseydi. Somon açik renkli ve beyaz tuyleri vardi. Oğlum adinin köpük olmasini istedi. Lakin buyudukce tuyleri koyulasti, kendisi tam bir asabi bakisli oglan oldu. Tipki bebeklerine berkecan tarzi isimlerin koca koca adamlara yakismamasi gibi. Simdi bu isim Kadir İnanir suratli ogluma pek yakismiyor ama yapacak birsey yok cunku ismini biliyor.

Mırmır sevgi dolu bir kızım var ismi Pamuk 😘💕