İsimleri Ne?

ilkim2410

Kedi, köpek, kuş, hamster, balık farketmez petlerinizin isimleri neler?

27 CEVAP

Fsena

Oğlum Sakız :))) El kadar bebekti bulduğumuzda..1 Ay boyunca şırıngayla besledik..Şimdi 3 aylık oldu sıpa :)
Evde hayvan olmaz diyen annemle babama kendini öyle sevdirdi ki evimizin neşesi oldu.Sakız dan önce nasılmış hayatımız hiç bilmiyorum :))

sanslibuyuyor

oğlumu 3 günlükken odunların arasında bulduk daha doğrusu o bizi buldu çıkardığı seslerle eve getirdik tabii hemen bırakın yavru kedi bakmayı hiç kedi bakma tecrübem bile yoktu internetten araştırdım o gece bulabildiğim bilgilerle besledim sonra ertesi gğn veterinere gittik o hafta o kadar endişeliydim ki her gün veterinere gittik pazar günü de dahil sonra şansımıza süt anne bulduk ve bir ay süt annede kaldı pazar günleri hariç her gün gittim bir ayın sonunda hala isim koymamıştık süt annesinin sahibi de hala isim koymadığımızı duyunca adı şanslı olsun başka bir isim düşünemiyorum bu bebek için dedi biz de bu şekilde adını şanslı koyduk :)

sforselin

Nolur anlamları, hikayesi falan varsa onu da yazın lütfen :)

Minikmuezza

Kuslarim limon ve pamuk.kedim müezza ama ben artik poncigim diye cagiriyorum :)

baranertaga

Gözlerinin rengi yeşil zeytin rengi olduğu için adı Zeytin:)

incirreis

İflah olmaz bir kuru incir sevdalısı olduğum için aylarca doğumunu ve sütten kesilmesini beklediğim oğluma başka bir isim koyamazdım herhalde :) Bir önceki kedilerim (sahiplendirdiklerim) Sâki ve Şevcat idi. Umarım bir ömür sağlıklı yaşarız İncir'imle.

senaau

mırmır smokin kızım şeker de muhabbet kuşu oğlum

senaau

Tekir kedi lucky oğlum ve muhabbet kuşu fıstık Kızım da melek oldular :'/

Anonymus386040

Kedimin ismi Bülent.
Psikopat bir muhabbet kuşum vardı adı Memati'ydi ama kaçtı maalesef. Sanırım ismini Memati koyduğum için biraz manyak bir kuştu, durduk yere saldırıyordu :D

BurcuAlexx

Canımın içi, hayatımın anlamı, oğluşum, can dostum Alex❤️ Kendileri manken olur, kameraya poz vermek hobisi jhfvffhgdsxtjgdcjfg

betul18

Kedimin adı noodle 🍜 annesi parkta beslediğim kedilerden biriydi hamile olduğunu farketmemiştik ve yavrulamıştı noodle da o iki yavrudan biri taşıma çantasına koyana kadar bizi günlerce uğraştırdılar insanlara alışık değildi yani beni seçmedi ben onu alıp geldim gibi bi şey oldu hep hevesle dinlerim pantolonuma tırmandı peşimden geldi kapımda buldum vs hikayeleri ama bizimki oldukça normal bi hikaye

Berrefilizzz

Muro

Kontesiim

Canım kedi kızım kontes ve oğluş papağanım kivi :)

alabalik32

Paşa ❤️

Alperen07

Kedimin adı Leo 1.5 yaşında onu petlebiden sahiplendik bir ayı geçti . Muhabbet kuşumuz 5 aylık oda Reis... İkisini de çok seviyoruzz