Kedim Çok İlgiye Alışırsa İleride Sorun Yaşar Mıyım?

nadideuster

Merhabalar. Kedim 1 haftadır benimle birlikte 2,5 aylık. Çok uyuyor haliyle yavru olduğu için ama her uyanışında irkilerek uyanıyor hemen beni arıyor beni görünce uzun uzadıya miyavlayıp ellerime yüzüme sürtünüyor. Memnunum bu davranışından ama çok sık oluyor bu gün içinde haliyle, ne yapabilirim bu konuyla ilgili bilemiyorum. Bir de kendini sevdirirken ince bir sesle çok miyavlıyor sanki bir şey istiyor gibi. Sürekli ellerim başında olsun istiyor bu kadar ilgi ileride sorun yaratır mı?

4 CEVAP

nadideuster

teşekkürler

Gofretsla

hayır ileride sorun yaratmaz.artık ne yaptıysanız hayvan size bağlanmış,sizi sevmiş belki annesi görüyordur endişelenecek birşey yok ama ince bir seslee miyavlarken size birşey anlatmaya çalışıyor olabilir haraketlerini gözlemleyerek bu sorunu çözebilirsiniz(yanlış anlamayın iyi niyetle söyedim) BENDEN BU KADAR İYİ PATİLER:)

polo

benim oglumda o yaşlarda kucagımdan inmez sürekli tepemde yanımda olurdu şimdi 11 aylık aylardır kucagıma gelip yatmadı nereye gitsem peşimde ama o yakınlıgı kalmadı büyüyünce bireysel takılmaya başlıyorlar haliyle sizde gelsinde kucagıma yatsın diye bekliyorsunuz özlersiniz bu günleri...

dollfacepersian

Bu ilgi dedikleri gibi büyüdükçe azalıyor fakat azalmazsa sıkıntı olabilir. Nedeni ise hiç bir zaman evde siz olmadan kalamayabilir ve bu onu ve sizi strese sokar