Kedim Çok Korkuyor Acil Yardımm

tugce08487

2 hafta önce sahiplendiğim exotic shorthair 6 aylık erkek kedim benden olmasa da eşimden çok korkuyor daha doğrusu şöyle birşeye ihtiyacı varsa geliyor sürtünüyor ama ayakta yürürken görmesi koltuk altına saklanması için yeterli gel deyince koşarak gidiyor sevmek isteyince ulaşamayacağımız yerlere giriyor nasıl ona bu korkularını yok ettiririz. gerçekten çok üzülüyorum eşim çok kızıyor bu duruma geri verelim demeye başladı bu sorundan acil kurtulmam lazım lütfen acill

2 CEVAP

kedi otları play sprayler var onun ilgisini çekecek onları olması istediğiniz yerlere koyun veya spreyse sıkın onlarla ilgilenecek ve vakit geçirecektir muhtemeln birde o yavrum yoğun stres altında olduğu için bu davranışları gösteriyordur daha sakin yaklaşarak bu durumu berteraf ediniz uzun bir süre misafir gelmesin eve sizle dursun sizle vakit geçirsin onu strese sokacak her türlü şeyden kaçının

tugce08487

Trixie Kediotu (Catnip) Spreyi 175Ml Sipariş verdim umarım işe yarar