Çok Sevmek Zararlı Mıdır?

geceem

Kedimi çok kucağıma alıp seviyorum (hırpalamadan) bunun bir zararı var mıdır sürekli kucağa alınması vs?

5 CEVAP

sforselin

Evet, kediniz sizi kucağına almıyorsa siz de onu almayın bkmjbjbjb Overdose empati var gibi yine burada :)
Çoğu kedi kucağa alınmaktan, çok sevilmekten hoşlanmaz. Ama sizi de sevdikleri için tahammül ediyorlar genelde bi süre. Aşırı, rahatsız edecek kadar yapmadığınız sürece bir sorun olmaz. Olmak istemediği bir durumda kolay kolay tutamazsınız zaten bir kediyi.

Selinn_Loraa

@zibityus adlı kullanıcı yine başladı saçmalamaya sjsjdjancxj gerçekten ne yapsın? Kedi, sahibini kucağına alıp, okşasın mı? Tövbe tövbe :D cidden sizin hayvan sevdanızı anlayamıyorum. Hatta seviyor musunuz? Sevmiyor musunuz emin değilim :)) sonra da sorulara zaman kaybı diyorsun. Cevaplama o zaman, verdiğin bilgiler yanlış ve saçma zaten.

geceem

Kedim beni nasıl kucağına alsın? Torbacınız kim sizin awk

zibityus

o size hiç yapıyor mu ? belki de kendisine yapılmasını istemediği için size yapmıyodur. onun size yapmadığını siz de ona yapmayın.

HillB

Zararı fiziksel olarak değerlendirirsek -ki hırpalamadığınızı belirtmişsiniz- bir sorun olmaz fakat kediniz kucağınızdan inmek istediğinde buna izin vermelisiniz. Aksi halde her ona yaklaştığınızda kucağınıza alıp onu sıkacağınız aklına gelir ve öyle olmayacaksa dahi sizden kaçar.