Arkadaşlar Çok Acil Lütfen Bakın Korkuyorum

kittenlove01

bugün sadece 2 saatliğine evden çıktım kızım evde yalnızdı. döndüğümde dışkısını dışarı yaptığını gördüm 3 parça farklı yerlere yapmış. gün içinde de kumuna girip yattı içerde. kabız falan olabilir mi acaba? her gün dışkısını yapıyor, sertliği normal, yaparken de ses çıakrmıyor miyavlamıyor. neden yapmış olabilir?

4 CEVAP

seliinkececi

yalniz biraktiginiz icin size kizmis olabilir mi? kediniz kac yasinda?

kittenlove01

4 aylık. daha once daha uzun bıraktığım olmustu. uzın tüylü bir kedi yapışmış çıkaramamış olabilir mi?

NSukun

Evet yapışıp çıkarmamış olabilir kabız olsa hergun yapmaz kakasını kumunu temiz bulmamış da olabilir kumu tamamen döküp kabini yıkayıp yeni kum bırakın bizimki temizliği çok az gecikse bile hemen dışarı bırakıyor tavır olarak. Ayrıca kaka yaptığı yerleri sirke limon kolonyasi gibi kokularla bırakırsanız aynı yere bir daha yapmaz

kittenlove01

kumunu her gün temizliyorum bazen günde 2 kez. teşekkürler ciddi bir şey yoktur umarım hareketlerinde değişiklik yok