Britcare Premium Ve Britcare Crazy Yavru Kedi Mamalari Arasinda Ne Fark Var?

Bikedi

Merhaba bu ay brit care yavru mama almayi dusunuyordum ama karsima ayni mamanin bu iki cesidi cikti. İkisi de tavuklu ama ne mana anlamadim.

8 CEVAP

ecekirdekci

Ben de crazy'de et oranı daha yüksek diye hatırlıyorum. Premium serisi daha düşük kalitede.

Ozge00

Crazy olan içerik olarak bir tik daha iyiydi yanlış hatırlamıyorsam. Içeriğini atarsaniz ikisinin de karşılastirabiliriz

bihtercik

brit care mamayı genelde her kedi sevmiyor almadan önce bence numune talep edin ya da açık mama satın alın

Bikedi

İçerik britcare crazy

Kurutulmuş Elma
Manan Oligosakaritler 165 Mg / Kg
Pirinç (Tokoferoller İle Korunmuş) Tavuk Yağı
Tavuk Karaciğeri % 2
Somon Yağı % 3
Bira Mayası
Pirinç Kepeği
Avize Ağacı Özütü 90 Mg / Kg
Frukto-Oligosakkaritler 135 Mg / Kg
Tavuk Unu % 22
Kurutulmuş Tavuk % 25
Analiz Tablosu

Sodyum % 0.2
Protein % 38
Yağ % 20
Kalsiyum % 1.4
Magnezyum %0.08
Fosfor % 0.9
Nem % 10
Ham Kül % 5.5
Lif % 2.5
Metabolik Enerji 4400 Kcal / Kg

Bikedi

Britcare premium
İçindekiler: Tavuk 40% (Tavuk eti unu 22%, Kurutulmuş tavuk 18%), pirinç, tavuk yağı, mısır, somon sosu 4%, tavuk ciğeri sosu 2%, somon yağı 1%, sarımsaklı maya, kurutulmuş şeker pancarı posası, kurutulmuş karahindiba 0,25%, prebiotikler, yukka şidigera, meyve ve şifalı bitkiler( biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal) 60 mg/kg

Analitik Bileşenler: Ham protein 38%, Yağ içeriği 19%, Ham seluloz 2,0%, Ham kül 6,8%, Nem 10%, Fosfor 1,1%, Kalsiyum 1,4%, Sodyum 0,3%, Magnezyum 0,09%, Taurin 2.200 mg

Paketler

Bikedi

Crazy mamada taurin belirtmemis. İcerikleri farkli sitelerden buldum. Petlebi de premiumun icerigi ayrintili yazmiyordu

İçerisinde zararlı madde içeriyor brit mamalar.

Buketbayraktar

Zararlı olan içerik nedir ben de kullanıyorum çünkü