Cevap Verirseniz Bir Can Kurtarabilirsiniz

kopekhayrani

Arkadaşlar yaşlı bir poodle var sokakta perişan halde
Benim evdede yer yok fakat yan komşu istiyor hiç
Kopek bakmamış 16 yaşında hayvanlarla ilgisi var
Ama öğrenci olduğu için 4te geliyor diyor ki bakarım filan ama 4ten sonra sizce cevabım olur mu olmalı
Yoksa olmaz mı olmalı.

5 CEVAP

dollfacepersian

Yaşlı bir köpeğin çok sık hastalanma durumu olabilir ve son zamanlarını en iyi şekilde geçiresi onun hakkıdır. 16 yaşında tecrübesiz birinin ona hak ettiği gibi bakamayacağını düşünüyorum.
Bence buraya,diğer sitelere sahiplendirme ilanı açın. Haytap ile iletişime geçin. Daha iyi bakacak biri çıkar diye düşünüyorum

Gofretsla

sokakta yaşamasından iyidir yeni sahipini güzel bir kuru mamaya ve bakımına yönlendirirseniz sorun olmaz 4ten önce evdeyseniz ve müsaitseniz onlar gelenekadar köpüşe bakabilirsiniz benim yerimede sev onu iyi patiler:)

kopekhayrani

Fakat ben deil öğrenci arkadaş benim ev dolu

kopekhayrani

Köpeğe baksam bizimkiler kıskanır;)

Gofretsla

TAMA İŞTE ÖĞRENCİ ARKADAŞ GELENE KADAR MÜSAİTSENİZ KÖPEĞE SİZ BAKARSINIZ OKULDAN SONRA KENDİ KÖPEĞİNE öğrenci arkadaş bakar:)