Kedim Sarı Kustu

Cook

Kedime oridermyl krem sürüyorum. Bugün kremi sürdüm sonrasında mama yiyip sakinleşsin diye biraz yaş mama verdim. Aradan 15 20 dakika geçtikten sonra mamayı olduğu gibi çıkardı ve sanki balgamlı gibiydi sarıydı. Veteriner sabaha kadar mama vermeyin tekrar kusmazsa bir şey olmaz dedi hareketleri ve solunumunda sıkıntı görünmüyor dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı? Acaba kremden dolayı olmuş olabilir mi? Çünkü kremle hemen hemen aynı renkli

6 CEVAP

HillB

Krem erişebileceği bir yerine sürülüyorsa onu yalayıp kusmuş olabilir.

AydannD

Benim kedim de bazen mamayı böyle olduğu gibi kusuyordu. Malt kullanıyorum bayadır kusmuyor ve kedimin yemek borusunda genişleme olduğu için böyle kustuğunu söylemişti veteriner. Ama tabii ki gözlemlemek lazım sizinki tek seferlik bir şey olabilir. Kulağını kaşıyıp patisini yalamış da olabilir?

suddeez

Yok bence kremden dolayı değil çünkü bizde kullanmıştık o kremi böyle bir etkisi olmadı zaten kuşağın içine sürüldüğü için imkansız gibi birşey

HillB

Yaş mamada sıkıntı olmadığından eminseniz...

Cook

Kremi kulağının tam içine sıkıyoruz yalama ihtimali yok ama yaş mamaya baktık son kullanma tarihinde de sıkıntı yok. Çok mayıştı uyuyor devamlı kusmazsa tekrar getirmenize gerek yok dediler ama çok huzursuzum

Cook

Kulağının çok içine sürüyoruz merhemi aslında orayı yalaması imkansıza yakın, malt da kullanıyorum. Ama geceden beri kusması tekrarlamadı bir şeyi yok sanırım, umarım yoktur