Biri Bana Yol Göstersin Lütfen

Kerevit

Arkadaşlar merhaba kedim yaklaşık 15-20 gündür kakasını etrafa yapmaya başladı. Sebebini bir türlü çözemiyorum. 4 aydır pelet kum kullanıyoruz sorun yoktu. Kedim kısır bu arada. Ne yapmam gerekiyor artık sabrım kalmadı. Banyo kapısının önüne yada banyonun içine yaparken bu defa sokak kapısının önüne yaptı. Normalde tuvaletini kapatma huyu yoktu bu tarz yerlere yapınca kapatcam diye etrafı tırmalıyor. Çişini tuvalete yaparken kakasını neden dışarı yapar. İdrar yollarında sıkıntı olup böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Tuvaletini gösterme kakasını tuvalete koyma koklatma vb bütün yolları denedim. Daha profesyonel önerilere ihtiyacım var. Yada sorun daha basit

1 CEVAP

Kerevit

Kısır olup da kedini yine de dönem dönem isyan bayraklarını çeken oldu mu? Bu sorunu ara sıra yaşıyoruz biz. Bu sebeple olur mu? Kısır ama kızgınlık belirtisi olarak kaka yapma.