Kedimin Karnında Sertlik Ve Tuvalet Sorunu?

Kaç gündür kumunda ıkınıyor tuvaletini yapamıyor sanırım. Ama ayrıyettende karnında bir şey var yumru gibi sert. Şimdi de poposu kanamış. Kedim kabız mı yoksa başka bir şey de mi var?

3 CEVAP

Succubus

kabızlık tabi ki anlattıklarınız ama bunun sebebini bizim bilmemizin imkanı yok. kuru mamasına zeytinyağı karıştırmayı öneriyorlar burada ben hiç denemedim. bağırsağın düzenlenmesi adına mümkünse ev yoğurdu verin, ancak bir kaç gündür çıkmaması ve kan gelmesi durumun biraz ileri seviyede olduğunu gösteriyor. bu basit yöntemler ilk başladığında kullanabileceğiniz şeyler. şu anda veteriner müdahalesi önemli gibi görünüyor.

baranertaga

Geciktirmeden veterinere götürün. Tek başınıza çözmeye çalışırsanız daha kötü olabilir.

Toscana

Sindirim sıkıntısı yaşıyor vete gidin her şey olabilir bi bakılsın bi kedi aynı sorunu yaşıyordu bozuk para yutmuş veterinerde tanık oldum ne olur ne olmaz bi baktırın