Arkadaşlar Acil Yardım

ecenurr0

Kedim apse ameliyatı oldu dikişinin kenarına bez bırakmışlar sorduğumda içindeki pislik ordan akacak dediler günde 3-4 kere orayı oynatmam gerekiyormuş allah aşkına ben bunu evimde nasıl yapayım ilaç bile içiremiyoruz durmuyo ki dün akşam veterinere gitmemize rağmen onlar bile kediyi doğru dürüst tutup ilacını içiremediler böyle bişey olabilir mi ya kaç gün böyle devam edecek bu kedi günler boyunca böyle acı mı çekecek youtubeda apse tedavisinde kediyi unutmadıklarını bile gördüm bu nedir ya

4 CEVAP

Mapple2

Uykulu oldugu vakitler de minik müdahaleler yapabilirsiniz.
İlacını da ikiye üçe bölerek mamaların aralarında yedilerbilirisniz veya Toz haline getirip Suyuna ekleyebilir veya Sıvıysa Şırınga yardımı ile yapabilirisiniz Yeterki farkına varmasın :)
Geçmiş Olsun Allah şifa versin.

ecenurr0

Şırıngayı gördüğü an kaçıyor ne kadar tutmaya çalışsak da işe yaramıyor ayrıca en içimi kötü eden de şu bez içim acıyor resmen baticonla orayı oynatmam gerekiyor ama evde kimse cesaret edemiyor bilemiyorum ne yapacağız böyle çok üzülüyorum

Mapple2

Sevdiği bi Oyuncağına İlacı damlatıp yalamasını sağlaya bilirsinn veya parmağınzda olur , Hijyenik olmasına dikkat edin.. Duygu durumunu biraz rafa kaldırıp , Cesaretli bi şekilde deneyin

ecenurr0

İlgilendiğiniz için teşekkürler ????