! Acil! Kedim Ayağının Üzerine Basamıyor

Enesakn

Merhaba dostlar,
Kedimin ayağı gece bir yere sıkışmış. Sabah kalktığımda arka ayağının üzerine basamıyordu. Dokunmaya, bakmaya çalışınca tıslıyor. Yürürken videosunu çektim tam basmadan yürüyor. Sağ arka bacağı.
Benzer durumu yaşamış veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Bulunduğum yerde pazar günü açık veteriner maalesef yok. O yüzden en iyi ihtimalle yarın götürebilirim. Bugün benim elimden ne gelir ne yapabilirim?

Video linki : https://streamable.com/irdm88

4 CEVAP

Mapple2

Aynı durum geçen gün bizde de oldu İhtimal ki İncinme Dokuda ezilme olmuştur. Eeger yaptırırsa soğuk press yapabilirisiniz. Özellikle gece bir yere tırmanmasına veya zıplamasana dikkat edin Geçmiş olsın

Enesakn

@Mapple2 Peki ertesi gün veterinere götürmem gerekli mi? Soğuk press ile 1 gün içinde toparlar mı?

Mapple2

Siz yine de bi Vet ziyareti yapın , İçiniz rahat eder.

kbrdgnnn

Kesinlikle veterinere götürün. Yarına kadar götüremeyecekseniz de arayıp veteriner hekimlerden tavsiye alabilirsiniz bu süreçte ne yapabileceğinize dair