Yardım

ecenurr0

Arkadaşlar wpden bana yardım edebilecek tanıdığınız bir veteriner varsa yardımcı olur musunuz lütfen

6 CEVAP

Buketkazan

hangi şehirdesiniz?
Boyunluk mu sıktı anlayamadim fotoğraftan

ecenurr0

Apse tedavisi yapıldı gördüğünüz şey dikişin yanında içinden dışarı pisliğin akması için konulmuş daha önce yaşadınız mı bunu tedavisi gerçekten böyle mi çünkü gerçekten boynu çok kötü durumda 2 gündür çok kötü haldeyim asla dokundurmuyor kendine pansuman vs yapamıyoruz

ecenurr0

İstanbuldayım

Buketkazan

yasamadim cok gecmis olsun umarim biseyi yoktur :( benzer durumu yasayan arkadaslar cevap verir umarim

Siyammm

Fatih hyavan hastanesine götürebilirsiniz devlette daha ucuz

ecenurr0

Teşekkürler inanın 2 gündür çok kötü oldum kedinin hiçbir sorunu yok ama o yarası içimi paramparça ediyor