Kedi Kumu

denizbaliik

Merhabalar öncelikle kedime hep vancat kum kullanıyordum ama çok tozuttuğunu ve bunun zararlı olduğunu öğrendim. Evercleanin hangi kumunu ve everclean e yakın feles var onu tavsiye eder misiniz? Varsa başka kum önerilerinizide alırım. Teşekkürler

5 CEVAP

Buketkazan

pro line kokusuzu öneririm.dökerken tozutuyor biraz ama sonrasında çok tozutmuyor

pompompurin

ever clean patilere yapışmayan kum kullanıyorum. toz hiç çıkmıyor kedim mis gibi kokuyor güzel topaklanıyor. evet pahalı ama parasını hakediyor ben aktif karbonlu vancat kullandım herkes tavsiye ediyordu ama hiç memnun kalmadım.aşırı toz yapıyor 1 hafta anca kullanabildik. yorumlardan okuduğum kadarıyla ever clean'in diğer çeşitlerinde patilere yapışma oluyormuş.

kbrdgnnn

Şu an ever clean fast acting kullanıyoruz öncesinde de aynı markanın diğer çeşitlerini denedik ve hepsinden çok memnun kaldık. Son zamanlarda ciddi fiyat artışı var fakat kalitesi mükemmel

HillB

Ben Sanicat ince taneli kullanıyorum, marsilya sabunlu olanından Topaklanmasından oldukça memnunum, her gün temizlerseniz kötü koku da duymazsınız. 0 toz diyebilirim fakat 1-2 defa yeni paketten ilk döktüğümde toz ile karşılaştım, paketin devamından eklerken toz yapmadı. Bu da 10 torbada 2 kez denk gelebilecek bir şey.

HillB

Ben Sanicat ince taneli kullanıyorum, marsilya sabunlu olanından Topaklanmasından oldukça memnunum, her gün temizlerseniz kötü koku da duymazsınız. 0 toz diyebilirim fakat 1-2 defa yeni paketten ilk döktüğümde toz ile karşılaştım, paketin devamından eklerken toz yapmadı. Bu da 10 torbada 2 kez denk gelebilecek bir şey.