Prazitel İç Parazit Sonrası 5 Defa Kustu.

shilohlael

Merhaba maalesef diğer başlığa kimse yorum yazmamış. Daha önce böyle bir durum başına gelen var mııdır?
Üç gündür Antibiyotik, vitamin, mide koruyucu & ağrı kesici oldu kızım. İlk günde Bağışıklık güçlendirici aşı. Cuma günü de İç-Dış parazit yine antibiyotik oldu. Bu, Prazitel Cat, İç parazit ilk defa yapıldı. Ve Dünden beri kusuyor. 5.ci Defa oldu. Keyfi yerinde kendini sevdiriyor.
Fakat şuan VET telefona bakmadı. Gözlemlememi söyledi. Yada başka testler yapabileceklerini söyledi.

2 CEVAP

didarkardes

Başka bir veteriner hekimle görüşmeniz daha iyi olur

shilohlael

Kızım çok stresli, huysuz bir kedi. Tutarlarken tırnağo kırıldı düşünün. Bu yüzden veteriner gözlemleyin dedi. 5.Ci den sonra kusarsa yarın götüreceğim. Fakat aklımı karıştıran, dil yarası iki aydır vardı. Cuma gününden sonra kusmaya başladı. Camı açık bırakmış olabilirim diye hatırladım üşütmüş olabilir diye düşündüm ama, İç parazit olduktan sonra kusmaya başladı fakat Vet iç parazit hemen sindirilir dedi. Kafam çok karışık maalesef. Umarım devam etmez kusması strese bağlıdır.