En İyi Kedi Maması

NURSENA123

memnun kaldığınız içeriği iyi olan bir mama biliyor musunuz

5 CEVAP

Sahidegulcan

Ayrıca Türkiyede aşırı Kaliteli zannedilen ama aslında içeriği belirsiz ve yetersiz olup uzun vadede hayvanın sağlığını desteklemeyecek marka mamalar var maalesef Örn( Royal Canin, Proplan)

Bunlar avrupada market maması statüsünde yani düşük/orta kalite.
Bizim ülkemizde çoğu anlaşmalı veterinere ve petshoplara ücretsiz olarak geliyor. Veterinerlerin de mamayı öve öve anlatma sebebi, o mamaları bedavadan satıp para kazanmaları. Satacak ki yurt dışından daha çok numune edinsin. İşte piyasa böyle dönüyor..
Araştırmadan alışveriş yapmayalım.

Yani proplanın nasıl içeriğinin çok iyi olduğunu söylüyorsunuz? Gerçekten size inanamıyorum ya yurtdışında market maması diye geçiyor siz çok iyi içeriği diyorsunuz. Proplanın içeriği çok iyiyse N&D, orijen, acana nın vsvsvs içeriği nasıl acaba. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin

Proplan Kitten içeriği
Tavuk Eti, Pirinç, Mısır Glüten Unu, Tavuk Eti Türevleri Unu, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Soya Unu, Kurutulmuş Yumurta Ürünü, Kümes Hayvanları Türevleri Unu, Soya Proteini Izolatı, Balık Unu, Buğday Unu, Aroma, Tuz, Mineraller, Vitaminler, Taurin

Bakınız gerçekten hiç bakmadıysanız...

Sahidegulcan

İçeriğini en iyi bulduğum N&D mamayı öneririm. Gerçekten analiz ve oranlarla içinde ne olduğu açıkça yazan bazı markalardan biri.
Evet pahalı ama kedime yedirip içimin rahat ettiği tek mama.
Ayrıca isteyince her mama uygun fiyatlara alınabiliyor. Ben N&D Kitten mamamızı orijinal paketinde 1,5 kilosunu 22₺'ye aldım.

Instgrm: kedimbenimle hesabımda; ucuza alışveriş tüyoları, kullandığım mama ve kedi ürünlerini paylaşıyorum. Beni Takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz:)

ka06

ND dışındakiler maalesef bos icerikli mamalar en guvenilir ND HEM KURU MAMASI HEMDE YAŞ MAMASI ALACAKSANIZ ONU ALIN KEDINIZ HASTALANMAZ

XPakizee

Proplanı tavsiye ederim içeriği çok iyi ancak hem pahalı hem de kısır kedi maması Proplan size uygun gelmezse eğer Reflex alabilirsiniz hem daha ucuz hem de yeterli bir mama