Kedim Heryeri Kokluyor

derinsart

kedim uzun süredir belki 1 seneye yakın heryeri aşırı kokluyor.. oyun oynuyor yemesi icmesi normal harektleri de normal.. kum kabı günlük temizleniyor.. ama bunu neden yapiyor anlamadim sanki eve ilk kez gelmis gibi hergün ayni şeyi yapiyor koltuklari halıları parkeleri perdeleri fayans mobilya heryeri sonuna kadar koklıyor sora agzı acık kaliyo???? vazgecirmye calisiyoım ama unutmuyıor ben daha öncede cok kez kedi baktim ama hicniri böyle yapmadi sizce sorun nedir

4 CEVAP

derinsart

buarada dışarida baska kedi sevmiyorum öyle kokular alamaz corona dolasiyla eve gelen giden de yok.. mamasınıda severek yiyen bir kedi yani aç kalıp yiiycek aramiyor

Berrefilizzz

Koklamasi gayet normal bizimki 4 senedir herşeyi kokluyor battaniyesi var her çıktığında kokluyor ağzı açık kalıyor dediğiniz gibi bir sıkıntı yok

derinsart

pskoljik bi rahatsızlık mi diye düşünmüştüm bende ???? cok sıkılan bir kedi biz okadr cok oynamamiza ragmen doymuyor oyuna

Berrefilizzz

Hayır hayır onların yaradılışı öyle