Kedimin Ağzının İçinde Ve Burnunda Siyah Nokta

denizbaliik

Akne gibi değil. Düzenli ağzını burnunu aklıma geldikçe kontrol ediyorum. Bugün bi baktım ağzının içinde diş damağında ve burnunda siyah küçük noktalar var. Bu neden olabilir ?

5 CEVAP

shilohlael

Leke gibi mi? Ele gelen, oynayan veya katmanlı bir şey mi?

shilohlael

Kediniz sarman mı? Fotoğraftaki.
Bu özel bir şey diye inanılır. Siyah leke olan kedilerin Hz.Muhammed'in kedisi Müezza'nın soyundan geldiğine inanılıyormuş. Benim kedimde de var ondan biliyorum hatta siyah veya siyah beyaz olan kedilerde daha çok olur. Benim Sarı kızım Maya'da da vardı.

SLeo

Bahsettiğiniz şey kabuk gibi birşey mi benimde sarmanım var burun kenarında çıktı siyah birşey temizliyorum ama yine çıkıyor bu süreç biraz böyle ilerledi ama şimdi geçti eser yok ondan sarmanlarda kızıllık olduğu için ben çıkma olayı çok olurmuş burun ağız ağız içi vs belki öyle birşey olabilir veterinere götüremezseniz bile fotoğrafını atarak sorun içiniz rahat etsin

denizbaliik

yok leke gibi

denizbaliik

Ama sonradan oluştu bu noktalar doğuştan değill