Mama Taneciği Küçük Yumuşak Kısır Kedi Maması

bbeyzvv

içeriklerine kendim bakarım sadece başlıktaki gibi mama taneciği küçük ve çok sert olmayan mamalar önerir misiniz

9 CEVAP

ZehraBulutt

Golosi epey küçük ama yumuşak denemez.

ZehraBulutt

Proplan da küçük ve golosiden daha yumuşak

bbeyzvv

teşekkür ederimm

ZehraBulutt

Nd'nin bütün mamaları hemen hemen aynı boydur, sert değiller ama nd küçük taneli değil kesinlikle.

ZehraBulutt

Matisse'in taneleri biraz daha ufak nd'den, sertlik olarak aynılar.

bbeyzvv

matisseyi sevmedi sıpalar

proplanın indirimleri devam ederse proplana geçebilirim

Ayben02

Mystic

bbeyzvv

mystic çok büyük ve sert

darknight53

Nd düşük tahıllılardan morina balıklı olan son derece yumuşak ve taneleri yavru kedi maması gibi. Bizim kedimizde kısır bir problem yaşamıyoruz. Nd somonlu kısır olanı araştırabilirsiniz. Bende bu mamaya geçicektim ama numune göndermediler bende riske atmak istemedim yumuşak mı ve tadını sevecek mi diye.