Kısır Kediye Normal Yaş Mama Verilir Mi

Ayben02

Bazen alacağım zaman kısırlaştırılmış yaş mama kalmamış oluyor normal yaş mama vermenin herhangi bir sakıncası olur mu sizce

7 CEVAP

ka06

Haftada bir verirseniz birsey olmaz hergun veriyorsaniz kilo yapar

elifkonakci

Eğer yaş mamayı temel besini olarak kullanıyorsanız kilo aldırır fakat haftada bir veya 2 haftada bir veriyorsanız sorun olmaz.

Ayben02

Zaten ben de hafatada 1-2 defa veriyorum cevaplarınız için teşekkür ederim

Ayben02

Hatta bazen hiç vermedigim zamanlar oluyor evde tavuk et falan hasliyorum

elifkonakci

O zaman kilo aldırmaz. Vermenizde sorun yok. İzzet'i ve Nejdet'i benim yerime sevmeyi unutmayın.

Ayben02

Olur severim ayrıca cevaplarınız için teşekkür ederim :):):)

elifkonakci

Bir şey değil, rica ederim.