Big Cat Kedi Kumu

Esrakutlu

Arkadaşlar merhaba, bentonit proline ince taneli kum kullanıyorum ancak topaklanmasından ve tozutmasindan memnun kalmadım. Acaba big Cat kedi kumu kullanan var mı, topaklanması nasıl

4 CEVAP

sforselin

Biz genel olarak memnunuz Bigcat'ten. Alırken kürek de alın mutlaka. Bentonit kürekleriyle çok zor oluyor pelet.

sforselin

Denediğimiz herhangi bir kumda hiç koku problemi yaşamadığımız için ne desem yalan olur gibi. Topaklanması yeteri kadar dolu olduğunda güzel oluyor. Kum azaldığında bi dibe yapışmamsı bi şeyler olmuştu(tarif şeklim için özür dilerim jbkbbk) onda da bentonit gibi katı olup çıkmama durumu olmuyordu. Sert sert bir topaklanma olmadığı için hafif alttan şey edip alabiliyorsunuz. (Türkçe öğretmenlerimden özür dilerim ama anladığınızı düşünüyorum/umuyorum. )

Erogluekiin

Çok merak ediyorum dün 32 litre kum birde kürek sipariş verdim ben umutluyum bence deneyin

Esrakutlu

Topaklanması ve koku tutması iyi yani memnunsunuz. Denemek istiyorum, bentonitte idrar taneleri kalıyor küçük küçük