Sokak Kedileri İçin Plastik Kulübe Rüzgarda Uçar Mı ?

Sokaktaki kedilerim için almak istiyorum. Tahta olanların fiyatları çok yüksek bunlar bir tık daha uygun ama ne kadar korunaklı olur bilemedim. Kışın rüzgarda uçup gider gibi geldi.

Bir bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

zibityus

uçablir neden uçmasın ki rüzgara bağlı yani, içine taş koyarsınız uçarsa

Erogluekiin

Maalesef uçuyor... Eğer alacaksanız canpet sitesinde 4 tanesi 60 tl ben ordan aldım

Mapple2

Çadır Sabitleme Çivisi veya Kazığı " iyi gelebilir.

@zibityus uçmaması için baya büyük bir taş koymam lazım o zaman

konum olarak biraz yüksekteyiz o yüzden burada rüzgar fazla oluyor.

gulsundusmez

hemde nasıl uçar içine taş koyun