Sonunda Ben Kazandım Minnoş Benimle ❤

Latahzen27

Cok çabalarımın verdiği sonuçlarla ailemi ikna ettim burda bana dua eden arkadaşlara çok teşekkür ederim iyi niyetiniz daima rabbim size mükafatını verecektir cok mutluyum❤:)

10 CEVAP

Latahzen27

Ewed şuan sorun yok dün akşam konuştuk ailemle kedimi ne kadar sevdiğimi herkes biliyor rabbim niyetimi biliyordu dualarım kabul oldu

Sizden daha çok sevindim gerçekten. Hayırlı olsun

ZehraBulutt

Gözünüz aydın, kesin ikna oldular di mi, gene sorun çıkarmasınlar ilerde.

AsenaTuncay

Çok sevindim Meral ♥️♥️♥️

Findikthecat

Ne olmustu bilmiyoeumda oncedendemi sizin kedinizdi verip gerimi aldiniz anlayamadim ☺

Hayırlı olsun ♡

Selinn_Loraa

Meral❤ çok sevindim canım arkadaşım :) gerçekten senin için dualar ediyordum, sonunda kabul oldu. Çok mutluyum❤ Allah sizi bir daha hiç ayırmasın inşallah, sonsuza kadar mutlu olun :)

Latahzen27

Allah razi olsun selincim ❤inanki sizin duaniz ve rabbim yanımda oldukça sürece hersey hal olur zor oldu ama güzel oldu çok şükür: )♡♡

Latahzen27

Kedim ailem istemiyordu cok zorlu bi çabanın ardından kabul ettiler artık onu:)

Latahzen27

Teşekkür ederim