Engelli Yavru Kedi

Ayben02

Kedilerimin ananeleri bizim bahçede kalıyorlar 10 yaş civarı hatta belki daha yaşlı son iki üç senedir yavruları engelli doğuyor ya da ölüyor biraz önce diğer yavrusunu gördüm yaklaşık iki aylık ve sağ arka bacağı yok kisirlastirmak istiyorum ama maddi durumum iyi değil belediyeye de vermek istemiyorum ayrıca yanıma geliyor ama dokunamiyorum çok korkuyor ne yapabilirim bu kedi için

8 CEVAP

Erogluekiin

Tepeòrene sizde gidin karşılaştırıp alacağım diyin en iyi seçeneğiniz bu olmazsa fatih hayvan hastanesi diğer çözüm kısırlaştırma dışında bir çözüm yok..

Themis_hy

Sokak kedilerini belediyeler ücretsiz kısırlaştırıyorlar. Götürdüğünüzde bırakıp gitmeyin ama bekleyin ve ameliyat bitince alın hemen. Oralarda iyi bakılmıyor:(( Ameliyatdan sonra da en az 3-4 gün mümkünse 1 hafta evde bakıma ihtiyacı olacak, kendini toparlayınca bırakırsınız tekrar sokağa. Bu sürede yavrusunu da sokakda bırakmayın ama :((

gulsundusmez

kısırlaştırın yahu

Erogluekiin

Ayy ben soruyu başka biri sandım o kişi de pendikte oturduğu için tepeören dedim kusura bakmayın lütfen

Erogluekiin

Gidin kısırlaşmalı diyin onlar ya hemen yapar ya da gün verir ama siz bırakmayın bekleyin yapmalarını sonra alın bir numara vs bulabilirsiniz belki belediyeyi arayıp sorun

Erogluekiin

Ama bu yaştaki bir kedinin kısırlaşması tehlikeli olmaz mı ( bir bilgim yok)

Ayben02

Tehlikeli mi bilmiyorum ama artık yavrular engelli doğduğu için kisirlastirmak istedim ben bir ara tutmaya çalışırım götürürüm inşallah ameliyatı yaparlar cevaplarınız için teşekkür ederim

Ayben02

Ben Adıyaman'da oturuyorum eğer goturursem ya kabul etmezlerse şikayet edeyim mi