Kedim 3,5 Aylık Felica'dan Sonra Yeni Mama Önerisi:)

Nurguloruc

Kedimin ikinci doz karma aşısını yaptırdım. İlk bulduğumda 10 günlük 350 gramdı. şuan 3 aylık 2 kilo çok şükür. Süt tozu ardından felicia tavuklu yavru kedi mamasıyla besledim. Annem babam mama yetersiz geliyo sanıp düzenli olarak haşlanmış tavuk ciger verdiler. Ben arada yaş mama veriyorum. Kilosu iyi fakat veteriner iyi bir mama n&d royal canin hills gibi.. kullanmamı söyledi. Yemek ayırt etmiyo alışamamasından korkmuyorum. Bir de günlük 85 gram civarı mama vermem gerektiğini söyledi ama ben gelişim aşamasında oldugu için mama kabında sürekli mama bulunduruyorum o da 85 gramdan fazla yiyor. İyi bir mama ile yemek düzenini oturtmak istiyorum. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum.

8 CEVAP

elifozzdemiir

mystic in icerigi dogru olmasa diger koru markalar da iceriklerini iyi yapardi bence

elifozzdemiir

n&d, acana, orijin en iyi markalar

elifkonakci

Bütçeniz varsa N&D, Acana, ve Orijen tavsiye ederim. Bütçeniz yoksa Mystic fiyatına göre en iyisi. Ve çok fazla tavuk ciğeri vermeyin yoksa A vitamini zehirlenmesi yapabilir.

Nurguloruc

Mystic içeriği dogru degil diyenleri okudum. aslında bütçem de yok. ama şartları zorlarım

zinci

Bence hills ve ND güel . Kesinlikle Royal canin almanızı önermem

ZehraBulutt

Çok tatlı maşallah benim kedimin küçüklüğüne benzettim. Ben de nd öneririm, kısırlaştırana kadar tabağını hep dolu tutabilirsiniz sizin de dediğiniz gibi şu an büyüme çağında.

Zeynepulku

ND alin içerik rrak Royal canın ve hillsten daha iyi

Nurguloruc

"N&D Tavuklu ve Narlı Tahılsız Yavru Kedi Maması 1,5kg" o zaman bunu sipariş edeyim önerileriniz için çok teşekkür ederim