Kagithane Civarında Uygun Veteriner Kedimi Kısırlaştırmak İcin

xpasaxx

Ucretsiz kisirlastir ma yapan belediyeler

5 CEVAP

Reyaura

Küfür edicem bam yememek için susuyorum bide cahil cahil cevaplar vermiş 6 7 yaşında ergen gibi

MinelG

Eğlenmek için gidip 2016da sorulan başlığa yanıt yazmışsınız fakat gerçekten soruları olan insanların gözükmesini önlüyorsunuz

aleyn

bi şey dicem bu puanlar bi işe yaramıyor alışverişte indirim falan olmuyor yani, onun için yazıyorsanız.. aklıma başka bi sebep gelmiyor çünkü..

oztasilares

Sinirlerimi bozmaya başladın gerçekten nedir bu ya yeni soranlar aşağılarda kalmış

bsecnl

sahipsiz oldugunu söylerseniz aşı ve kısırlaştırmada ücret almazlar